Хто чий родич у Київраді

Розслідування

Хто кому є братом, сином, зятем і кумом у новій Київраді – спецрепортаж від Світлани Тараторіної

Сини

Артур Баленко — 33-річний син депутата Київради минулих і теперішнього скликань Ігоря Баленка та співачки Асії Ахат. До Київради потрапив від «УДАРу», переміг у мажоритарному окрузі в Голосіївському районі. Є засновником ТОВ «МГМ Моделс». Вищої освіти не має.

Андрій Білозір — 32-річний син куми чинного президента України співачки Оксани Білозір. Переміг у мажоритарному окрузі в Деснянському районі, так само під прапором «УДАРу». На момент обрання до Київради офіційно був безробітним.

Олексій Гриценко — 35-річний син народного депутата Анатолія Гриценка. Був одним з очільників Автомайдану. Під час виборчої кампанії до Київради проходив службу в армії. Є заступником директора ТОВ «Національні інновації». Гриценку належить ТОВ «Фан-клуб хокейного клубу «Беркут», сам Олексій також грає у цьому клубі. Він є засновником будівельної компанії «Промтех-Сервіс».

Ігор Кісільов — 30-річний син заступника голови Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Київської області Петра Кісільова. Пройшов по списках «УДАРу». Є начальником Управління забезпечення діяльності голови, контролю та міжнародної діяльності Держсільгоспінспекції.

Олександр Харченко — 34-річний син судді з Ніжина Володимира Харченка. Сам є адвокатом.

Дружини

Людмила Закревська — дружина народного депутата від ВО «Батьківщина» Олександра Чорноволенка. Пройшла як мажоритарник у Голосіївському районі від «УДАРу».

Рена Назарова — дружина Юрія Збітнєва, очільника партії «Нова сила» — від неї до Київради вів свою команду екс-голова КМДА Іван Салій. Рена є третім номером «УДАРу».

Катерина Кириченко — її називають цивільною дружиною нардепа від ВО «Батьківщина» Дмитра Андрієвського. До Київради пройшла за списками «УДАРу».

Олена Овраменко — багато років була депутатом Київради від більшості Черновецького, дружина голови Сумської митниці Володимира Підрушняка.
Брати і сестри

Павло Бригінець — брат чинного народного депутата від ВО «Батьківщина» Олександра Бригінця. Пройшов за списками «УДАРу».

Ірина Косіченко — родичка колишнього першого заступника голови Державного агентства резерву України та члена Партії регіонів Михайла Косіченка.
Зяті та інші

Костянтин Яловий — зять чинного народного депутата Віктора Пилипишина і син екс-заступника Олександра Омельченка Володимира Ялового.

Микола Негрич — зять екс-керівника ХК «Київміськбуд» Михайла Голиці.

Олександр Супруненко — брат екс-зятя Леоніда Черновецького Вячеслава Супруненка.

Куми

Сергій Левада — кум колишнього нардепа від Партії регіонів Василя Горбаля, екс-радник колишнього голови КМДА Олександра Попова. Також є депутатом від «УДАРу».

Юрій Сухін — кум Олега Ляшка та його заступник по Радикальній партії.

Вадим Столар — за даними джерел, є племінником Людмили Костенко, яка пройшла до Київради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Читайте також: