Гацько Василь Миколайович

Гацько Василь Миколайович

Бiографiчнi вiдомостi:
Український політичний та громадський діяч.
Народився в смт. Южна Ломуватка міста Брянки, Луганська область.

В 1999-2004 роках навчався в Київському національному економічному університеті, де здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту, викладача економіки, пізніше — магістра з менеджменту організацій. У 2005 році був зарахований до аспірантури Національно інституту стратегічних досліджень на спеціальність «Економічна безпека держави», де навчався до 2008 року. В лютому-березні 2007 року стажувався в Європейському парламенті в Брюсселі та Страсбурзі.

У студентські роки працював заступником голови профспілкового комітету ППОСА КНЕУ та головним спеціалістом-ревізором відділу бухгалтерського обліку та контролю Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА. З жовтня 2005 року по грудень 2006 працював у Департаменті соціальної та економічної стратегій Національно інституту стратегічних досліджень на посаді молодшого наукового співробітника. Наразі працює в Політичній партії «Демократичний Альянс» на посаді голови партії.

Обирався на керівні посади студентської профспілки Київського національного економічного університету. У 2005 році був обраний головою Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України» (з 2007 року – ВМГО «Демократичний Альянс»). Переобирався на керівну посаду в 2007 та 2009 роках.

У 2010 обраний Головою політичної партії “Демократичний Альянс”. Член партії з моменту створення.

Одружений з Гацько Мариною Валеріївною. Сини — Ярослав Гацько та Яромир Гацько.

Інші профілі: