Діденко Ярослав Олександрович

Діденко Ярослав Олександрович

Народився 30 квітня 1977 року в Києві, громадянин України.
Має дві вищі освіти – економічну та юридичну. Кандидат економічних наук.
В 1994 закінчив середню школу №89 на Печерську.
В 1994 – 1999 р.р. навчався на економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Диплом магістра економіки з відзнакою.
В 1999 – 2002 р.р. – аспірант економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Здобув науковий ступінь кандидата економічних наук, прилюдно захистив дисертацію на тему “Вплив інвестування на зайнятість у перехідних економіках”, має низку публікацій у наукових виданнях.
У 2002 році отримав юридичну освіту.
Протягом 2002–2008 років вивчав законодавчий та практичний досвід місцевого самоврядування європейських країн.
Як експерт з економічного та торгівельного права брав участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази України у сфері місцевого самоврядування з урахуванням європейського досвіду.
Протягом 1999-2009 років теоретичні надбання реалізовував, як керівник великих компаній у сфері транспортних послуг та анти-кризового консалтингу.
У 2009 році перейшов на державну службу.
2009 – 2011 рр. – головний спеціаліст, начальник Управління моніторингу заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат Міністерства соціальної політики України.

Громадсько-політична діяльність
«КИЯНИ РАЗОМ» на мітингу під КМДА
Ярослав Діденко на захисті Печерської площі від забудови.
3 2009 року – одноосібно створив і очолив громадський рух «КИЯНИ РАЗОМ».
У 2012 році балотувався у Верховну Раду України. Був висунутий кандидатом в народні депутати політичною партією «УДАР» Віталія Кличка по Печерському, центру Шеченківського і Солом`янського району (221 округ). Отримав поразку. Відразу після виборів відбулось розлучення із політичною партією “УДАР”.

Безпартійний.

Інші профілі: