Михайленко Владислав Олегович

Михайленко Владислав Олегович

Бiографiчнi вiдомостi:
Народився 21 вересня 1985 року у місті Києві.

Зростав у звичайній родині, більшу частину дитинства мене виховували самотня мати та бабуся.

У 2007 році закінчив юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на за спеціальністю «Правознавство».

Після закінчення університету розпочалася моя юридична практика, та громадська і соціальна діяльність. Безкоштовні юридичні консультації, “юридичні кліники” дали мені можливість набути досвід допомоги людям з правових питань в усіх сферах громадського життя.

Серед проблем, які довелося вирішувати — боротьба з незаконною забудовою, по вулиці Прирічній, 5 та проспекту Героїв Сталінграда, 7Б, яку ми вели разом з мешканцями мого рідного Оболонського району, боротьба з кредитними та квартирними аферистами.

В цьому процесі вдалося сформувати команду молодих професіоналів. Зараз її ядро складають відомі адвокати, кандидати наук, підприємці, художники та просто небайдужі кияни.

Природньо, в нашій роботі виникала взаємодія з органами місцевої влади, що дозволило досконало вивчити систему управління містом, дізнатись про слабкі сторони місцевого самоврядування. Впевнений, що всю цю систему необхідно докорінно змінювати в інтересах людей.

Адже чиновники не бажають вирішувати по суті проблеми простих громадян. Натомість миттєво вдовільняють забаганки високопосадовців.

Я вважаю, що саме в якості депутата Київської міської ради зможу в повній мірі реалізувати свій досвід, здобутий за багато років громадської діяльності. Я не володію капіталом, і не є політичним демагогом. Але я молодий, активний киянин, який мріє про Київ без хабарництва, корупції, про сучасне місто ХХІ сторіччя.

Впевнений, що саме молоді та активні люди зараз повинні формувати обличчя української столиці.

Інші профілі: