Онуфрійчук Вадим Михайлович

Онуфрійчук Вадим Михайлович

Бiографiчнi вiдомостi:
Громадянин України з 1991 року.
З вересня 1976 по червень 1986 року навчався в київській середній школі №61. З вересня 1986-го по травень 1994 року навчався в Інституті міжнародних відносин при Київському державному університеті ім.Т.Шевченка. Закінчив з відзнакою, отримав диплом спеціаліста міжнародного права та референта-перекладача французької мови. З червня 1987 по червень 1989року проходив дійсну строкову службу. З жовтня 1992 по лютий 1998 року проходив навчання на доктораті Університету Ніца-Софія-Антіполіс (Ніцца, Франція). Захистив дисертацію з питання страхування іноземних інвестицій від некомерційних ризиків та отримав в березні 1998 року диплом з відзнакою Доктора права (Франція).
З травня 1998 по жовтень 1999 року працював головою правління ЗАТ «Інформаційно-видавничий центр «ХХІ століття»». З жовтня 1999 по вересень 2001 року працював заступником голови Шевченківської районної державної адміністрації м.Києва. Як куратор галузі, успішно реалізував програму інформатизації району, а також окремі гуманітарні проекти. Після адміністративної реформи та скорочення районів м.Києва був переведений на посаду заступника голови Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації, на якій пропрацював з вересня 2001 по червень 2003 року. Ініціював та реалізував реформування та збереження клубів за місцем проживання, програму організованого дозвілля молоді. Сприяв практичній реалізації засад гендерної політики, виступив співініціатором створення районного Центру у справах сім’ї та жінок.
З червня 2003 по березень 2007 року працював заступником начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Виступив ініціатором та координатором загальноміського конкурсу комунальних ЗМІ «Відкрита влада», розробив та забезпечив адміністративно-творчий супровід телевізійного проекту «Юридична консультація» на ТРК «Київ». В березні 2007 року повернувся на посаду заступника голови Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації з питань освіти, культури, молодіжної та сімейної політики. На цій ділянці роботи, зокрема, ініціював ротацію керівних кадрів, запровадив оцінку їх діяльності трудовими колективами. Започаткував роботу зі створення районного етнографічного музею «Городець Княжий», предметом діяльності якого є відновлення та збереження культурної спадщини району. Залучивши фахівців, запровадив роботу з профілактики та інформування батьківської громади і школярів про негативні явища (наркозалежність, аптечна наркоманія) в молодіжному середовищі шляхом проведення відеолекторіїв по школам району.
В червні 2013 року звільнився з займаної посади на підставі поданої заяви про відставку у зв’язку з призначенням нового голови Деснянської РДА.
В 2002 та 2006 роках обирався депутатом Деснянської районної у м.Києві ради. В травні 2014-го року обраний до Київської міської ради по виборчому округу №14 у Деснянському районі. Член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а також тимчасової контрольної комісії з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року.
Член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».
Одружений. Виховує двох дочок. Судимостей, стягнень не має.

Розклад роботи та години прийому:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Світ мрій»
02225, м. Київ,
вул. Оноре де Бальзака, 18, кв. 27
(Деснянський р-н)

Інші профілі: