Турець Владислав Володимирович

Турець Владислав Володимирович

Бiографiчнi вiдомостi:
Народився у м. Києві.
Громадянин України, проживаю в Україні 32 роки.

Освіта:
– 1988 – 1998 рр – навчання в гімназії 117 ім. Лесі Українки з поглибленим вивченням англійської мови. 9-11 клас юридичний напрямок навчання.
– 1998 – 2003 рр – навчання у Національному Педагогічному Університеті ім. М. П. Драгоманова на юридичному факультеті. Під час навчання в Університеті проходив практику у Верховній Раді України. Приймав активну участь у житті факультету, був старостою групи. Здобув вищу освіту за спеціальністю : юрист з правом викладання.

Трудова діяльність:
– 2004 – 2007 рр – Київська Міська рада. У липні 2004 року був прийнятий на роботу до Секретаріату Київської міської ради на посаду головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності заступника міського голови-секретаря Київради, як такий, що пройшов конкурс.
– 2007 – 2010 рр – робота в ТОВ “Граунд ЛУОЛ” у питаннях, які пов’язані з діяльністю товариства у сфері архітектурної та містобудівної діяльності, співпраці з Головним управлінням архітектури та дизайну міського середовища у м. Києві, Головним управлінням земельних ресурсів у м. Києві тощо.
– 2009 – 2011 рр – прийнятий на посаду Генерального Директора ТОВ “Богдан-Електротранс” за сумісництвом.
Починаючи з 2010 року співпрацюю з керівництвом ТОВ “Київземресурс” у питаннях пов’язаних із діяльністю у сфері земельних відносин у м. Києві. Допомагаю в організації роботи, пов’язаноґ з оформленням проектів землеустрою та співпрацею з органами місцевого самоврядування, а саме з Головним управлінням земельних ресурсів у м. Києві та Київською Міською Радою.
– 2011 – 2012 рр – суб’єкт підприємницької діяльності.

Починаючи з 2013 року являюсь помічником – консультантом на громадських засадах народного депутата України, Ар’єва Володимира Ігоровича.

На даний час працюю керівником ТОВ «Новітні транспортні технології».
Позапартійний.
Не судимий.

Сім’я:
Батько – Турець Володимир Григорович – співак, Народний Артист України,
Професор.
Мати – Турець Валентина Антонівна – працювала на керівних посадах у
Міністерстві Культури України.
Виховую двох синів.
Одружений.
Активно займаюсь спортом, захоплююсь футболом, у повсякденному житті спілкуюсь українською мовою. Вільно володію англійською та російською мовами.

Інші профілі: